Zamknij
REKLAMA

Na dalekim Cyprze odbył się Quantum Nicosia Marathon. Tym razem impreza miała mocny, średzki akcent

09.56, 13.12.2022 LeWi Aktualizacja: 10.02, 13.12.2022
Skomentuj Robert Rataj (Polonia) na mecie maratonu w Nikozji
REKLAMA

W niedzielę, 11 grudnia, na dalekim Cyprze odbył się Quantum Nicosia Marathon. Tym razem impreza miała mocny, średzki akcent.
 
W stolicy słonecznego Cypru świetnie zaprezentował się znany czytelnikom biegowy obieżyświat średzkiej Polonii - Robert Rataj.

Był to jego dziewiąty tegoroczny królewski dystans. Na mecie uzyskał czas 3:53:12. To dało mu 57. miejsce open i 4. w swojej kategorii wiekowej.

W tym roku Polonista zaliczył maratony między innymi w Gdańsku, Łodzi, Rio de Janeiro, Warszawie, Zagrzebiu, Poznaniu, Tiranie i  Dreźnie.

Jak sam opisuje zawody: "To był mój pierwszy bieg, który zabezpieczało więcej policjantów i rowerzystów, niż było samych uczestników. Ale najważniejsze, że pogoda dopisała i można było się nawet trochę opalić. Na trasie nie brakowało mandarynek i pomarańczy... Trzeba było tylko je sobie zerwać z drzewka. Wspomnienia jak zwykle niezapomniane."

Zawodnik Poloni już pomału planuję przyszłoroczne starty, o których na pewno przeczytacie na łamach Głosy Powiatu Średzkiego.

(LeWi)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%