Zamknij
REKLAMA

Na średzkim stadionie odbędzie się pierwsza edycja nowego cyklu turniejów piłkarskich - "Stadion Średzki Cup”

09.04, 09.09.2022 opr. MM
Skomentuj Zarząd Polonii zaprasza na Stadion Średzki Cup
REKLAMA

W dniach 17-18 oraz 24-25 września na boiskach Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki odbędzie się pierwsza edycja nowego cyklu turniejów piłkarskich - "Stadion Średzki Cup”.

Organizatorem turnieju jest KS Polonia Środa. Zawody odbędą się przy współfinansowaniu Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Celem turnieju jest promocja nowego stadionu piłkarskiego, który będzie wizytówką nie tylko klubu, ale całej Środy. Miasto jest bowiem jednym z ważniejszych ośrodków wielkopolskiej piłki nożnej.

W oczekiwaniu na otwarcie naszego nowego domu, czyli Nowego Stadionu Średzkiego, postanowiliśmy zorganizować duży turniej z mocną obsadą. Takie imprezy łączą lokalną społeczność, rodziców, ale są też doskonałą reklamą naszego miasta, doskonałych obiektów i całego klubu – mówi Waldemar Grześkowiak, prezes KS Polonia Środa.

Na zawodników i kibiców czekać będzie wiele atrakcji. Organizatorzy przewidzieli nagrody indywidualne, medale, pyszny obiad, ściankę do robienia zdjęć, a rodzice i kibice będą mogli śledzić wyniki w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Ogromnym atutem naszego turnieju jest to, że w dobie boisk sztucznych, jest on w całości rozgrywany na doskonale przygotowanych boiskach z naturalną trawą – nie kryje ekscytacji Mateusz Czaplicki, dyrektor generalny KS Polonia Środa.

Swój udział w turnieju potwierdziły już m.in. Lech Poznań, Warta Poznań, AP Reissa Poznań, Arka Gdynia, Chrobry Głogów, Pogoń Nowe Skalmierzyce, Progres Gorzów Wlkp. i Warta Gorzów Wlkp.

Każdy turniej będzie się rozpoczynał o godz. 9:30, mecze rozgrywane będą w godzinach 10:00 - 14:00. Po zakończeniu rozgrywek uczestnicy turnieju zostaną nagrodzeni medalami, a dla najlepszych przewidziano statuetki i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

(opr. MM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%