Zamknij
REKLAMA

Mróz nie był straszny Cichowlasowi

11:47, 23.12.2021 | LEWI
Marcin Cichowlas na poligonowym maratonie Fot. Warta Challenge Marathon&Half
REKLAMA

W sobotę 11 grudnia na terenie poligonu wojskowego w Biedrusku odbyły się zawody Warta Challenge Marathon&Half. W zimowej, mroźnej aurze wystartował również średzianin.

Jak informują organizatorzy, Warta Challenge to turniej składający się z cyklu pięciu imprez biegowych dających możliwość zarówno amatorom, jak i profesjonalnym zawodnikom ścigania się w długodystansowych, kameralnych biegach przełajowych, rozgrywanych na dystansach zbliżonych do maratońskiego i półmaratońskiego.

Celem zawodów jest wyłonienie najszybszego zawodnika, zawodniczki lub drużyny w biegach oraz marszach Nordic Walking, podczas całego 5-etapowego cyklu. Uczestnicy startują spod pięknego pałacu zbudowanego w latach 1877-1880 przez Alberta Ottona z rodu von Treskov.

I tak w mikołajkowej odsłonie imprezy najlepiej poradził sobie Damian Stachowiak z czasem 3:26:11. Mieszkaniec Słupi Wielkiej Marcin Cichowlas z Polonii na mecie zanotował wynik 4:12:44. Jak sam zapowiedział w lutym, na kolejnym biegu spróbuje poprawić swój wynik.

(LEWI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%