Zamknij
REKLAMA

50 tysięcy km w nogach!

09:05, 08.12.2021 | OPR. RED
Cel osiągnięty – 50 tysięcy kilometrów przejechane! Fot. HOMAG
REKLAMA

Z początkiem czerwca 2021 roku wystartowała 2. edycja charytatywnej akcji sportowej „HOMAG Bike Team - Kręcimy Kilometry i Pomagamy”. Zarząd HOMAG, będąc pod wrażeniem pierwszej edycji, gdzie wykręcone zostało 12 000 kilometrów w niecałe 3 miesiące, postanowił rzucić kolejne wyzwanie. Obiecał, że podaruje 10 000 zł, jeśli do końca listopada uczestnicy przejadą łącznie 50 000 km.

W ciągu niecałych 6 miesięcy, 40 rowerzystów z HOMAG przejechało 50 000 km, osiągając wymagany pułap kilometrów. Najwięcej, bo aż 10 001 km, wykręciła Iwona Snuszka, z działu produkcji.

- Ten niewiarygodny wynik końcowy zawdzięczamy jednak całemu teamowi HOMAG Bike Team, za co wszystkim dziękujemy i gratulujemy – poinformowała firma HOMAG.

Uczestnicy 2. edycji „HOMAG Bike Team - Kręcimy Kilometry i Pomagamy” zdecydowali, że wykręcone złotówki przekażą dla Domu Dziecka w Kórniku-Bninie.

Co więcej, zarząd HOMAG, będąc pod dużym wrażeniem determinacji uczestników oraz osiągniętego przez nich wyniku, postanowił zrobić niespodziankę i dorzucił, do już zagwarantowanej puli 10 000 zł, drugie tyle.

- W związku z tym nie tylko Dom Dziecka otrzyma wsparcie, ale również po raz kolejny pomożemy podopiecznym Domu Pogodnej Jesieni w Środzie – czytamy w przesłanej do naszej redakcji wiadomości.

Jak dodaje firma, niedługo rozpocznie się kolejny rok, a z nim nowe wyzwania. Firma liczy na to, że po raz trzeci uda się zgraną ekipą zapalonych rowerzystów z HOMAG wyruszyć w trasę i pomagać innym, kręcąc przy tym kilometry!

(OPR. RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%