Zamknij
REKLAMA

Zajęła 3. miejsce w debiucie

12:49, 12.11.2021 | J.J
Nadia z tenisistką Angelique Kerber Fot. archiwum prywatne
REKLAMA

W sobotę 6 listopada Nadia Łuczak wzięła udział w turnieju Angie Cup na kortach Angelique Kerber w Puszczykowie. Tym razem reprezentantka Polonii Środa rywalizowała nie tylko z dziewczynami, lecz także z najlepszymi wśród chłopców.

Najpierw Nadia zaliczyła trzy zwycięstwa w grupie. 10:1 pokonała Eryka Cienciałę, 10:2 Barbarę Michałowską i 10:4 Aleksandra Błażkiewicza. W ¼ finału pokonała Mateusza Jędrzejczyka 7:1 i 7:4.

- Najbardziej emocjonujący i zacięty był półfinał (4:7, 7:9) z Patrykiem Żurkiem (zwycięzcą turnieju), mając nawet dwie piłki setowe Nadia doznała jedynej porażki. O brąz walczyła z Julką Czarcicką, którą pokonała 7:3, 7:4, co jest sporym sukcesem – informuje Marcin Łuczak, tata Nadii.

Podczas turnieju młodej tenisistce udało się spotkać z samą Angelique Kerber, zwyciężczynią Wimbledonu, Australian Open i US Open.

- Wspólne zdjęcie, autograf i pochwała będą dla Nadii bezcenne. W półfinale nawet kilka razy Angelique podawała Nadii piłkę przed serwisem – wyjaśnia zadowolony tata.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%