Zamknij
REKLAMA

Miłość do piłki - radość i nowe umiejętności

09:11, 12.08.2021 | Artykuł sponsorowany
Szkółka zapewnia zrównoważony rozwój

Szkółka Piłkarska GOL to nowe miejsce, w którym Twoje dziecko poczuje radość z gry w piłkę nożną. Wszystkie zajęcia będą odbywać się z udziałem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. W sierpniu każdy może się o tym przekonać. Wszystko dzięki bezpłatnym zajęciom.

Każde dziecko powinno mieć zapewnione jak najlepsze warunki do rozwoju. Szkółka Piłkarska GOL to miejsce stworzone do tego celu. Szkoli ona dziewczynki oraz chłopców już od czwartego roku życia. Nowoczesne metody szkoleniowe zapewnią każdemu dziecku szybki rozwój w bezpiecznym oraz przyjaznym środowisku. Zajęcia są prowadzone pod okiem wykwalifikowanych oraz doświadczonych szkoleniowców, którzy gwarantują najwyższy poziom szkolenia.

Trenerzy Szkółki Piłkarskiej GOL posiadają licencje trenerskie UEFA A, poparte licznymi szkoleniami oraz kompetencje trenerskie, zdobyte podczas wieloletnich doświadczeń szkoleniowych.

Dzięki pasji do swojej pracy oraz najwyższemu poziomowi zaangażowania, potrafią zapewnić zajęcia, które będą ciekawe dla wszystkich dzieci.

Mariusz Kułak (tel. 502 851 614) posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w Klubie Polonia Środa. Przez wiele lat pełnił funkcję koordynatora grup młodzieżowych w KS Polonia. Obecnie jest także trenerem kadry seniorów Stali Pleszew.

Fryderyk Haremski (tel. 509 046 124) natomiast posiada doświadczenie w pracy z dziećmi w KS Polonia oraz seniorami LZS Orkan Jarosławiec. Aktualnie jest również trenerem grup młodzieżowych w UKS Śrem. Doświadczenie zdobywał m.in. w akademiach piłkarskich Lecha Poznań oraz KGHM Zagłębie Lubin.

Szkółka Piłkarska GOL stawia na indywidualne podejście do każdego zawodnika, który uczestniczy w zajęciach, zapewniając dzięki temu optymalne środowisko dla rozwoju młodych adeptów piłki nożnej. Program nauki poprzez zabawę pozwala na szybkie nabywanie umiejętności piłkarskich w przyjaznej atmosferze.

Szkółka zapewnia również innowacyjny sprzęt treningowy, pozwalający w szybkim tempie osiągnąć zakładane cele szkoleniowe. Sprzęt gwarantuje treningi z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wszystko to pozwala na odkrywanie radości z gry w piłkę podczas treningów w ramach Szkółki Piłkarskiej GOL. Zajęcia w ramach grup zapewnią również rozwój umiejętności miękkich, dotyczących funkcjonowania w grupie.

Treningi w ramach Szkółki Piłkarskiej GOL prowadzone są w trzech lokalizacjach. Pierwszą z nich jest boisko orlik, zlokalizowane w Środzie Wielkopolskiej, przy ul. Bronisława Komorowskiego. Drugą lokalizacją jest boisko orlik, znajdujące się w Zaniemyślu, przy ul. Poznańskiej. Szkółka prowadzi również zajęcia w Sulęcinku, na boisku znajdującym się przy ul. Szkolnej.

Wszystkie zajęcia prowadzone w sierpniu w ramach Szkółki Piłkarskiej GOL są bezpłatne. Każde dziecko może wziąć w nich udział, aby przekonać się, że warto zostać na kolejnych treningach.

Trenerzy Szkółki zapraszają do kontaktu i zapisów: Mariusz 502 851 614, Fryderyk: 509 046 124.

Z ofertą szkoleniową można zapoznać się również na profilu FB Szkółki: www.facebook.com/spgolpl, oraz już niebawem stronie www.spgol.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%