Sport

Zamknij

W sobotę wyłoniono zwycięzcę Pucharu LZS

Krzysztof Maćkowiak Krzysztof Maćkowiak 16:34, 22.06.2026 Aktualizacja: 16:27, 22.06.2026
Skomentuj W sobotę wyłoniono zwycięzcę Pucharu LZS Zwycięscy finału LZS Fot. Orzeł Słupia Wielka

W sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie w Środzie odbył się mecz finałowy o Puchar Średzkiej Ligi LZS. W spotkaniu zmierzyły się drużyny MKS Koszuty oraz Orzeł Słupia Wielka. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla zespołu ze Słupi Wielkiej. Do przerwy utrzymywał się remis 0:0. Bramki dla zwycięzców zdobyli Krzysztof Grześkowiak oraz Krystian Olczyk. Po zakończeniu spotkania organizatorzy przeprowadzili podsumowanie sezonu rozgrywek oraz wręczyli nagrody. Zadanie zrealizowano dzięki dotacji na rzecz rozwoju sportu od Gminy Środa.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu glospowiatusredzkiego.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%