W sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie w Środzie odbył się mecz finałowy o Puchar Średzkiej Ligi LZS. W spotkaniu zmierzyły się drużyny MKS Koszuty oraz Orzeł Słupia Wielka. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla zespołu ze Słupi Wielkiej. Do przerwy utrzymywał się remis 0:0. Bramki dla zwycięzców zdobyli Krzysztof Grześkowiak oraz Krystian Olczyk. Po zakończeniu spotkania organizatorzy przeprowadzili podsumowanie sezonu rozgrywek oraz wręczyli nagrody. Zadanie zrealizowano dzięki dotacji na rzecz rozwoju sportu od Gminy Środa.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu glospowiatusredzkiego.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz