Zamknij
REKLAMA

To wyjątkowe miejsce dla całych rodzin świętuje swoje pierwsze urodziny!

14.03, 25.11.2022 Materiał partnera Aktualizacja: 14.58, 29.11.2022
Skomentuj W ramach pierwszych urodzin Funmilia organizuje KONKURSOZABAWĘ (szczegóły w artykule) 
REKLAMA

Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin świętuje swoje pierwsze urodziny. Dokładnie rok temu pierwsi goście odwiedzili to miejsce. Od tego czasu w tym miejscu działo się naprawdę dużo: urodzinki, imprezy okolicznościowe, nocowanki, wydarzenia tematyczne, kolonie, dmuchańce latem, wizyta radia ESKA, telewizyjne zapowiedzi pogody nadawane z tego miejsca. Jednym słowem - działo się sporo. Co dalej? Funmilia nie zwalnia tempa, sami zresztą sprawdźcie, co planują…

Trochę ponad rok temu tak wyglądała Funmilia. Dacie wiarę?

Ale zacznijmy od początku. Trochę ponad rok temu była ich garstka. Garstka ludzi, która na podstawie swoich doświadczeń z placami zabaw, postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce dla dzieci i ich rodziców/dziadków/opiekunów - jednym słowem dla całych rodzin.

Wtedy postanowili podjąć współpracę z polską firmą Abex Rekreacja, żeby stworzyć miejsce, które będzie charakteryzowało się najwyższym bezpieczeństwem i wysoką jakością stosowanych urządzeń.
Nie można pominąć tego, że rok temu zespół Funmilii jeszcze na tydzień przez oficjalnym otwarciem bał się, czy to się uda zrobić w wyznaczonym terminie. 

- Wiedzieliśmy, że stworzenie tak ogromnej sali zabaw to nie lada wyzwanie. Pamiętam jak dzwoniłem do Sebastiana (szefa) i pytałem, jak wygląda sytuacja... Nie było wtedy ciekawie. Pandemia, brak części. Liczne opóźnienia i nasz zapał, który był silny, ale słabł z dnia na dzień. Tak wyglądało otwarcie Waszej i naszej Funmilii - komentuje (teraz już z uśmiechem) jeden z pracowników.

- Jednak mimo wielu przeciwności - 24 listopada otworzyliśmy Funmilię... Nasze miejsce skierowane zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dzisiaj po roku od otwarcia wiemy to, co wiedzieliśmy wcześniej. To miejsce tworzą ludzie. Nasza ekipa i Wy, nasi goście w każdym wieku - komentują wspólnie z uśmiechem pomysłodawcy tego wyjątkowego miejsca Paulina i Sebastian - prywatnie rodzice trójki dzieci, które również miały duży wpływ na formę tego miejsca i cały czas mają.

W ramach pierwszych urodzin Funmilia organizuje KONKURSOZABAWĘ

Jak roczek, to impreza! I to jaka…
Szykuje się największa impreza w rocznej historii tego miejsca… zatytułowana: Złota Impreza, czyli roczek Funmilii. 

- W końcu nasza wspólna Funmilia ma już rok, co oznacza, że musimy stanąć na wysokości zadania i zorganizować największą i najlepszą imprezę tego roku - zapowiada menadżerka Funmili Weronika Buchwald i dodaje - Tak też zrobimy i 27 listopada w niedzielę zapraszamy do wspólnego świętowania. Co godzinę lał się będzie szampan (Piccolo), a od godziny 16:00 na salę wjedzie ogromnyyyy tort... Na ten dzień przygotowaliśmy również jedyne w swoim rodzaju atrakcje, jakich jeszcze w Funmilii nie było. Na ten moment zdradzimy tylko, że każdy będzie mógł się zamienić w prawdziwą „gwiazdę Hollywood” z czerwonego dywanu. Dla małych miłośników słodkości przygotujemy również Candy Bar. Roczek Funmilii to również roczek Funnego. Nasz duży przyjaciel będzie w ten dzień co jakiś czas wpadał na plac.

Tak więc Funmilia zaprasza wszystkich średzian, zarówno tych małych, jak i tych dużych do wspólnego świętowania w najbliższą niedzielę 27 listopada (start godz. 10:00). Nieoficjalnie, jak się dowiedzieliśmy, organizatorzy deklarują, że dzieci po imprezie pójdą szybko i bez „gadania” spać.

W Funmili stawia się na super zabawę i bezpieczeństwo

Świętują i rozdają wejściówki
W ramach świętowania Funmilia ogłosiła również KONKURSOZABAWĘ na najbardziej kreatywną, najbardziej barwną kartkę urodzinową dla Funmilii. Przewidziane są 3 miejsca na podium. A do wygrania jest jedna wejściówka na 2h (cały plac), jedna wejściówka na 1h (cały plac) oraz jeden komplet gadżetów Funmilii.
Kartki urodzinowe można wrzucać do specjalnej urodzinowej skrzyni, która znajduję się w Funmilii. 

- Prosimy do niej wrzucać podpisane kartki imieniem i nazwiskiem oraz napisać telefon do rodzica lub prawnego opiekuna. Pozwoli nam to skontaktować się ze zwycięzcą. Zabawa na najbardziej kreatywną kartkę trwa do 27 listopada. 28 listopada jury w składzie ekipy Funmilii wybierze najładniejsze i najbardziej kreatywne kartki przydzielając nagrody - informuje Magdalena Scholz-Szymenderska i dodaje - Po skończonej zabawie wszystkie kartki zostaną wyeksponowane na naszej tablicy.

Dużym wydarzeniem w minionym roku były odwiedziny radia ESKA

Gdzie zrobić wigilię klasową?
Wspólna wigilia klasowa ze Świętym Mikołajem, prezentami i w wyjątkowym wystroju, który w tym roku zaskoczy każdego... Tak będą wyglądały wigilie klasowe w Funmilii, na które już teraz przyjmowane są rezerwacje. 

Szczegóły dotyczące wigilii klasowych otrzymacie w recepcji lub pod numerem 535 335 277

Funy razem z Funmilią świętuje swoje pierwsze urodziny!

A może warsztaty w fabryce Św. Mikołaja?
7 grudnia (środa Funmilia zamienia się w fabrykę Świętego Mikołaja, gdzie wspólnie z funmiliowymi elfami będą prowadzone warsztaty z własnoręcznie wykonywanych prezentów. Mało tego - w ten dzień każdy uczestnik będzie miał okazję stworzyć swoje własne ozdoby świąteczne, pachnące mydełka czy nawet magnesy w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Oczywiście jak każdy Elf, również i goście Funmili potrzebować będą odrobiny dobrej zabawy, której na pewno nie zabraknie. Funmilia gwarantuje, że podczas tych warsztatów każdy poczuje magię świąt. Warsztaty wystartują o godzinie 16:00, a wstęp na nie będzie kosztował 70 zł. Koniec przewidziany na godzinę 18:00.

Funmilia bawi, ale też podczas zajęć dodatkowych uczy i rozwija

Zapłać za to Bonem Turystycznym
Warto wiedzieć, że w Funmili do końca marca 2023 r. można płacić Bonem Turystycznym. 

Miejsce na wyjątkowe urodzinki

Pamiętajcie o dacie ważności
Zbliża się okres świąteczny i rośnie w Funmilii liczba kupowanych voucherów. 

- Po wygaśnięciu ich ważności, nie możemy już ich zrealizować... Niby to oczywiste, jednak część osób często przychodzi do nas z już nieważnym voucherem... - przypomina W. Buchwald i dodaje - Prosimy pamiętajcie o tym... Voucher jest ważny 90 dni od daty zakupu.

(Materiał partnera)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%