Zamknij
REKLAMA

Co dalej z sygnalizacją na ulicy Nekielskiej w Środzie?

08:51, 10.06.2022 | J.J
Skomentuj Na sygnalizację jeszcze poczekamy? Fot. JJ
REKLAMA

Wiosna w pełni, a sygnalizacja na ul. Nekielskiej wciąż nie działa. Co więcej, jest uszkodzona. Fragment sygnalizatora wisiał w piątek na tzw. kablach. W styczniu powiat poinformował nas, że podłączenie do prądu nastąpi wiosną i że te prace na drodze powiatowej wykona gmina Środa, podobnie jak miało to miejsce na ul. Topolskiej.

Z kolei w poniedziałek Michał Orłowski z Urzędu Miejskiego powiedział nam, że na ten moment gmina nie ma środków na podłączenie, a oficjalnego zapytania ze strony powiatu nie było.

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

RowerRower

1 0

Utworzono tam kilkaset metrów ścieżki rowerowej, a raczej wygodne wjazdy do posesji, bo rowerem kiepsko się jedzie po tych wzniesieniach. Do rzeczy. Dlaczego auta parkują na ścieżce? Każdy ma wjazd w swoją bramę, a parkuje w niedozwolonym miejscu. Spróbujcie przejechać, gdy stoi bus. Często jeżdżę z dzieckiem, czasami w przyczepce i jest to bardzo niebezpieczne, gdyż czasami nie da się przecisnąć między płotem, a samochodem i muszę wtedy zjechać pod prąd na drogę co jest bardzo niebezpieczne, a sama idea ścieżki traci sens. Może redakcja zainteresuje się rowerzystami w naszym mieście? 19:01, 11.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%