Zamknij
REKLAMA

Zmiany w wyglądzie Kupca Średzkiego 

11:21, 10.06.2021 | J.J
Skomentuj Przeprowadzono generalny remont elewacji Kupca Fot. JJ
REKLAMA

Przez kilka tygodni mieszkańcy zarówno Środy, jak i przyjezdni z pozostałych gmin mogli obserwować prace remontowe w Kupcu Średzkim. Co dokładnie uległo zmianie?

W Centrum Handlowym Kupiec Średzki przeprowadzono generalny remont elewacji. Jak informują właściciele, naprawiono i wymieniono fragmenty tynku w całości, odświeżono kolorystykę.

Zniknęła już stara, zabrudzona w ciągu lat biel. W zamian pojawiły się pastelowe kolory.

Poza tym wymienione zostały okładziny schodów zewnętrznych z płytek na granitowe. Elementy metalowe pomalowano, uporządkowano układ reklam na 3 płaszczyznach w modułach podświetlanych. 

Z wiadomości nam przekazanych dowiadujemy się również o zdjęciu folii na fasadach szklanych, dzięki czemu zyskały przestrzenie handlowe. Zaaranżowano witryny oraz stożki szklane. We wnętrzach centrum uporządkowano układ reklam i zmieniono kolorystykę. 

- Dzięki tym działaniom obiekt zyskał na estetyce i walorach techniczno-architektonicznych nadając świeżość w tej części miasta – wyjaśnia Kupiec. 

Co więcej, od strony Placu Armii Poznań zostaną zamontowane drzwi rozsuwane, komunikujące bezpośrednio nowego najemcę Action, który planuje otwarcie w lipcu. 

Przypomnijmy, że Centrum Handlowe Kupiec funkcjonuje od 26 listopada 2007 roku. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta i chyba nie ma mieszkańca, który by w nim choć raz nie zrobił zakupów. Obiekt dostosowany jest także dla osób niepełnosprawnych. Na każdy z poziomów można dojechać nie tylko ruchomymi schodami, ale również windą. 

Jak czytamy na stronie internetowej Kupca, na przeszło 6 tys. m² działa 23 najemców oraz 4 punkty handlowe. Na tej liście nie brakuje znanych i popularnych marek uwielbianych przez wielu średzian. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%