Zamknij
REKLAMA

Dzieci mają szansę na nowe podwórko! 

09:14, 09.06.2021 | J.J
Skomentuj Czy w Środzie powstanie takie miejsce? Fot. podworko.nivea.pl
REKLAMA

Gmina Środa wystartowała w konkursie na Podwórko Nivea. Istnieje szansa, że przy ul. Topolskiej i Strzeleckiej powstanie nowoczesne miejsce zabaw dla dzieci. Wszystko zależy jednak od zaangażowania mieszkańców w głosowanie. 

Jak informuje Urząd Miejski, podwórko powstałoby w miejscu starego placu zabaw, w okolicy boiska. Aby osiągnąć cel potrzebny jest udział w głosowaniu. 

- Podwórko Nivea wygrywają lokalizacje mające najwięcej głosów (po 5 w każdej z kategorii wielkości miasta). Środa Wielkopolska rywalizuje z innymi miastami w kategorii miejscowości od 20 tys. do 60 tys. mieszkańców – wyjaśnia Urząd.

Głosować można do 15 lipca na stronie podworko.nivea.pl, po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Codziennie można oddać 1 głos. W celu aktywacji konta wejdź na swoją skrzynkę pocztową i kliknij w link wysłany do Ciebie przez Nivea. Zaloguj się na stronie i wyszukaj Środę. 

- Powtarzaj głosowanie codziennie. W kolejnych dniach nie ma potrzeby ponownej rejestracji konta, wystarczy zalogować się i oddać cenny głos. Poinformuj znajomych o akcji. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy i już teraz dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Wygrajmy wspólnie plac zabaw dla dzieci z naszej gminy – zaprasza do głosowania Urząd Miejski. 

Kilka informacji przekazała też firma Nivea, czyli główny organizator konkursu. Informują oni, że głosy aktualizowane są raz dziennie z opóźnieniem nie dłuższym niż 48 godzin, w czasie którym oddane głosy poddawane będą weryfikacji.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%