Koncert dla seniorów [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Po raz kolejny w Zespole Szkół Akademickich W Środzie 28 lutego odbyła się "Senioriada". Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Przedszkola Akademickiego zaprosili swoich dziadków na niezwykły koncert, podczas którego wykonali piosenki z lat ich młodości.

Dzieci poprzez przygotowaną pod kierunkiem swoich wychowawców część artystyczną, pragnęli podziękować swoim dziadkom za bezgraniczną miłość, troskę, pomoc oraz czas, który z nimi spędzają. Na twarzach seniorów widać było uśmiech i łzy wzruszenia. Każda klasa prezentowała przygotowane utwory z dawnych lat. Wśród znanych piosenek były „Kawiarenki”, „Za każdy uśmiech Twój”, „Autostop”, ”Chodź pomaluj mój świat”, „Niebo z moich stron” i wiele innych. Publiczność z wielką ochotą włączała się do wspólnego śpiewania. Radosne występy wnuków były nagradzane gromki brawami. Babcie i dziadkowie dziękowali za cudowne wspomnienia. Po koncercie dzieci zaprosiły swych dziadków na poczęstunek, ciasto, babeczki i chruściki. Nie zabrakło nawiązania do tradycji "Tłustego Czwartku", gdyż na stole pojawiły się także pączki wypiekane przez mamy uczniów. Pochwałom dla małych artystów nie było końca. Kolejne spotkanie za rok, na który organizatorzy już zapraszają seniorów.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 19 października
Szpital jednoimienny w Środzie?
Zmarł ks. Marian Derkaczewski
Hokej na trawie: Mistrzostwo Polski w 1976 roku
Koronawirus: Najwyższy dobowy przyrost zakażeń w powiecie