Nagrodzeni uczniowie w konkursie organizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną. Nagrodzeni uczniowie w konkursie organizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną.

Dlaczego warto czytać?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek 13 grudnia odbyło się wręczenie nagród uczniom wyróżnionym w konkursie organizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną w Poznaniu, filia w Środzie.

Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 200 prac wykonanych przez dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych. Jego tematem przewodnim było promowanie czytelnictwa.
W kategorii klas 1-3 (temat „Czytanie to sama przyjemność”) zwyciężyli: 1. miejsce Julia Zgirska, 2. miejsce Julia Wiśniewska, 3. miejsce Joanna Fludra. Wyróżnienia otrzymali też: Adam Płonka, Nikoletta Rodziak i Maria Niemier.
Wśród klas 4-8 (konkurs na plakat) zwyciężyli kolejno: 1. miejsce Zuzanna Mikołajczyk i Patrycja Król, 2. miejsce Amelia Chuda, 3. Jakub Ludwiczak. Wyróżnienia w tej kategorii zdobyli: Zuzanna Wojciechowska, Zuzanna Antkowiak i Nikola Cyka.
Ostatnią ocenianą grupą byli uczniowie szkół średnich (konkurs fotograficzny). Tam najciekawszą pracę wykonał Maksymilian Samson. Nagroda za 2. miejsce trafiła do Zuzanny Olejniczak, a za 3. do Weroniki Nowakowskiej. Wyróżniono również Paulinę Wojtuś.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 20 kwietnia
Koronawirus: Stan na dzień 19 kwietnia
Problem jest - zgłoszeń nie ma
Koronawirus: Stan na dzień 18 kwietnia
Kiedy pójdziemy do restauracji?