Piłka nożna: 15 bramek w czterech meczach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W miniony weekend rywalizowały drużyny z klasy okręgowej. Dwa z czterech meczów zakończyły się zwycięstwem, jeden remisem i jeden porażką. Bramek w tych spotkaniach nie brakowało.

Wynikiem 1:1 zakończyło się pierwsze ligowe spotkanie Orkana Jarosławiec z Suchary Suchy Las. Mecz nie należał do emocjonujących. Weekendowe upały nie sprzyjały zawodnikom obu drużyn. Wynik jednak należał do sprawiedliwych. Jedyną bramkę dla Orkana zdobył w 16. minucie Maciej Jóźwiak. Na uwagę zasługuje fakt, że spotkanie poprzedziła minuta ciszy dla uczczenia śp. Mateusza Kniata, byłego zawodnika drużyny z Jarosławca.

Natomiast rezerwy Polonii Środa podejmowały Juranda Koziegłowy. Poloniści pokonali zespół rywali 4:1. Mimo wysokiego wyniku mecz ze względu na warunki pogodowe, również nie należał do najłatwiejszych. Z kolei Kłos Zaniemyśl po bardzo ciężkim meczu wygrał 4:3 ze Spartą Miejską Górką.  Mniej powodów do radości mają zawodnicy Phytopharmu Klęka, którzy przegrali jedną bramką z drużyną Warty Śrem.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Trochę się tego nazbierało
Piłkarski skaut. Opłacalny interes czy wolontariat?
Do 2022 roku powstanie 15 turbin wiatrowych!
Wąskotorówka z sygnalizacją?
Wyłączenia prądu w najbliższych dniach.