Wyjazdowy mecz Polonii zakończył się zwycięstwem Wyjazdowy mecz Polonii zakończył się zwycięstwem Czesław Kościelski

Piłka nożna: Jest kolejny awans do półfinału!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minioną sobotę na stadionie Ostrzeszowie Polonia Środa zwyciężyła w ćwierćfinale Wielkopolskiego Pucharu Polski z tamtejszą Victorią 2:1. kolejnej rundzie szykują się lokalne derby.

– Bardzo się cieszymy, że udało nam się awansować do kolejnej rundy. Rywal na pewno wysoko postawił poprzeczkę i nie było to łatwe spotkanie. Na szczęście wygraliśmy 2:1, mimo że przegrywaliśmy 0:1. Cieszę się z tego, jak zespół zareagował na stratę bramki i że potrafiliśmy odwrócić losy tego meczu. Należy jednak podkreślić, że jesteśmy jeszcze w okresie przygotowawczym i ten szczyt formy ma przyjść na ligę – mówi trener Polonii Krzysztof Kapuściński w pomeczowym wywiadzie.

W kolejnej rundzie Polonia zmierzy się z Kotwicą Kórnik. Bramki dla Polonii zdobyli Piotr Skrobosiński i Krystian Pawlak.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Garstkiewicz – Henriquez, Borucki, Skrobosiński, Kozłowski, Sobkowiak (72` Górzyński), Kujawa (89` Słabikowski), Zgarda, Buczma (60` Ceglewski), Biegański, Pawlak

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Planowane wyłączenia prądu.
Przygotujesz tytkę dla potrzebujących?
Czy w Brodowie będzie bezpieczniej?
Albo bez uprawnień, albo nietrzeźwi
Odpust ku czci patronki