Wydrukuj tę stronę

Zapasy: Nie masz planów na lipiec i sierpień? Spędź wakacje z zapasami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Tęcza Środa Wielkopolska (zapasy kobiet, zapasy w stylu wolnym) zaprasza dzieci i młodzież w lipcu i sierpniu na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami walki zapaśniczej.

Zajęcia odbywają się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Dąbrowskiego 50 dla:

- grupy młodszej i początkującej (poniedziałek, środa, piątek) od godz. 17:00

- grupy starszej (od poniedziałku do piątku) od godz. 17:30.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska.

Treningi ogólnorozwojowe i zapaśnicze doskonale kształtują i podnoszą u dzieci ważną w życiu codziennym sprawność motoryczną (koordynację ruchową, wytrzymałość, siłę i szybkość). Budują zdrową rywalizację, uczą elementów gimnastycznych, akrobatycznych, specjalistycznych i technicznych (np. przewroty w przód i w tył, gwiazdy, mostki, szpagaty, salta, stanie na rękach itp.), które stanowią doskonałą podstawę do każdej dyscypliny sportowej.

ULKS Tęcza Środa Wielkopolska zaprasza wszystkich, którzy nie mają planów na wakacje i tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas wolny i choć na chwilę chcą oderwać się od telefonów czy komputerów!

Zajęcia współfinansowane są przez Gminę Środa Wielkopolska w ramach zadania publicznego ,,Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców gminy Środa Wielkopolska poprzez prowadzenie i organizowanie zajęć zapasów, szkolenie, współzawodnictwo oraz rywalizację sportową dzieci i młodzieży”.

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl