Piłka nożna: Kłos utrzymuje zwycięską passę

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tylko jedna powiatowa drużyna wygrała swój mecz w czternastce kolejce trzeciej wielkopolskiej ligi okręgowej.

Drużyna z Zaniemyśla na własnym boisku podejmowała Wartę Śrem. Mecz zakończył się wynikiem 5-3. Bramki strzelali: Grzelak (6 min., 34 min. i 91 min.), Typański (36 min.) i Stańczyk (58 min.). W bramkostrzelnym meczu uczestniczyli też zawodnicy Phytopharmu Klęka, którzy przegrali 3-4 z Płomieniem Nekla. Bramki dla zespołu spod Nowego Miasta zdobywali: Eryk Kowalski (45 min., 90 min.) i Igor Bródka (74 min.). Dla Płomienia strzelali: Patryk Maciejewski (19 min.), Adrian Kogut (76 min.), Szymon Szalaty (78 min.) i Patryk Malinger (90 min.)

Niezbyt korzystnie ułożyły się też wyniki dla pozostałych dwóch powiatowych drużyn. Rezerwy Polonii Środa przegrały z Liderem Swarzędz 2-3. Jeszcze dotkliwszą porażką zakończyło się kolejne starcie Orkana Jarosławiec. W wyjazdowym rywalizacji znacznie lepsza okazała się drużyna Stelli Luboń, czy ekipa z czołówki tabeli. Mecz zakończył się porażką 0-4.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek