W niedzielę kąpiel odbyła się w wodzie, która miała 1,5 stopnia. W niedzielę kąpiel odbyła się w wodzie, która miała 1,5 stopnia.

1,5 stopnia przyjemności

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czy Morsy z doliny Moskawy zastąpiły już na dobre Alaskę? Średzki klub powiększa się i zaprasza do spróbowania zimnych kąpieli.

Średzka przygoda z Morsami rozpoczęła się od kilkunastu członków Klubu Alaska. To właśnie z nimi burmistrz próbował po raz pierwszy swoich sił w morsowaniu. Wielkopolski Klub Alaska jednak od tego czasu mocno się rozrósł i zmienił kąpielisko. Mimo to co jakiś czas odwiedza Środę.

Dla osób, które chciały na miejscu korzystać z dobrodziejstw zimnych kąpieli, powstał średzki klub Morsów o lokalnej nazwie – Morsy z doliny Moskawy – i zielonym kolorze rozpoznawczym.

Średzki klub sezon rozpoczął już jakiś czas temu i zdążył odbyć mroźne kąpiele m.in. w Czechach. Jednocześnie cały czas zaprasza do kąpieli średzian. Każdy zainteresowany może przyjść i zobaczyć, jak to wygląda, a także spróbować swoich sił w każdą niedzielę punktualnie o godz. 12:00. Na miejscu szczegółów udzieli Ela Małgowska.

Mariusz

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania dziennikarz wierzący w ideę darmowego dostępu do informacji, wolnych mediów i wolnego oprogramowania. Pasjonat technologii, ekologii i motoryzacji, zwłaszcza tej włoskiej.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – redakcja@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Skarb ukryty w Chociczy? Setki poszukiwaczy!
Na plaży już bez piwa
Koronawirus: Stan na dzień 15 maja
18 sztuk oświetlenia
Droga szczególnie niebezpieczna?