Wydrukuj tę stronę
Kierowca, który spowodował wypadek w Lubrzu miał 2,24 alkoholu w organizmie. Kierowca, który spowodował wypadek w Lubrzu miał 2,24 alkoholu w organizmie. fot. Fb/OSPKrzykosy

Nadal pijani kierowcy

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Długi weekend za nami, a wraz z nim wiele zdarzeń drogowych. Znów nie brakowało na naszych drogach kierowców, którzy na kółko wsiadali po alkoholu.

Wieczorem 1 czerwca 42-letni kierowca pojazdu marki Citroen C5 doprowadził do zderzenia z pojazdem BMW w miejscowości Lubrze. Okazało się, że miał on 2,24 promila alkoholu w organizmie. Kierowca BMW został ranny i przewieziony do szpitala. Sprawcę przestępstwa zatrzymano.
Dzień wcześniej, 31 maja, na DK11 w miejscowości Włostowo 52-letni kierowca Renault Modus został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości – 0,62 promila. O wysokości kary dla mężczyzny zadecyduje sąd.
W środę 30 maja o godz. 18:37 policjanci zostali wezwani do kolizji na ul. 20 Października w Środzie. Kierowca pojazdu marki Hyundai nie zachował bezpiecznej odległości od omijanego peugeot i doprowadził do zderzenia z nim. 51-letni sprawca miał 1,56 promila alkoholu.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl