Kierowca, który spowodował wypadek w Lubrzu miał 2,24 alkoholu w organizmie. Kierowca, który spowodował wypadek w Lubrzu miał 2,24 alkoholu w organizmie. fot. Fb/OSPKrzykosy

Nadal pijani kierowcy

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Długi weekend za nami, a wraz z nim wiele zdarzeń drogowych. Znów nie brakowało na naszych drogach kierowców, którzy na kółko wsiadali po alkoholu.

Wieczorem 1 czerwca 42-letni kierowca pojazdu marki Citroen C5 doprowadził do zderzenia z pojazdem BMW w miejscowości Lubrze. Okazało się, że miał on 2,24 promila alkoholu w organizmie. Kierowca BMW został ranny i przewieziony do szpitala. Sprawcę przestępstwa zatrzymano.
Dzień wcześniej, 31 maja, na DK11 w miejscowości Włostowo 52-letni kierowca Renault Modus został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości – 0,62 promila. O wysokości kary dla mężczyzny zadecyduje sąd.
W środę 30 maja o godz. 18:37 policjanci zostali wezwani do kolizji na ul. 20 Października w Środzie. Kierowca pojazdu marki Hyundai nie zachował bezpiecznej odległości od omijanego peugeot i doprowadził do zderzenia z nim. 51-letni sprawca miał 1,56 promila alkoholu.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Uratujmy Fabiana! Pokonajmy glejaka!
Siew buraków pełną parą
Zamów wywóz szamba przez aplikację
Akademia Żeglarstwa rozpoczęła sezon
Kiedy nastąpi koniec budowy makiety?