Złodziejki okradły trzy markety w Śremie. Złodziejki okradły trzy markety w Śremie.

Złodziejski duet z Zaniemyśla

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci ze Śremu zatrzymali dwie kobiety z Zaniemyśla, które zaplanowały kradzieże w trzech śremskich marketach i w sumie ukradły z nich towar o wartości ponad 1700 zł.

Dyżurny śremskiej policji został powiadomiony 26 kwietnia o tym, że w jednym z marketów ujęto dwie sprawczynie kradzieży. Na miejsce skierowano policjantów prewencji. Dwie mieszkanki Zaniemyśla, mające 40 i 66 lat, przyznały się do kradzieży alkoholu, bielizny, odzieży i butów o łącznej wartości 554 zł. Kobiety towar chowały do toreb. Przy kasie zapłaciły jedynie za kij do szczotki. Zostały ujęte przez pracowników i ochronę.
Zaniemyślanki trafiły do policyjnego aresztu, a funkcjonariusze ustalili, że tego samego dnia złodziejski duet dokonał kradzieży jeszcze w dwóch innych marketach. Skradziony tam towar o wartości 1169 zł kryminalni znaleźli w samochodzie marki Opel Corsa, którym złodziejki przyjechały do Śremu, a także w miejscu ich zamieszkania.
Sprawczyniom grozi kara pozbawienia wolności.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek