Policja szuka złodzieja, który okradł dom w Zaniemyślu. Policja szuka złodzieja, który okradł dom w Zaniemyślu. fot. KPP Środa

Rozpoznajesz włamywacza?

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Śledczy ze średzkiej komendy policji pracują nad wykryciem sprawców włamania do domu w Zaniemyślu. Funkcjonariusze opracowali portret pamięciowy jednego ze złodziei.

7 marca w Zaniemyślu w godzinach popołudniowych włamano się do jednego z domów. Złodzieje wykorzystali nieobecność domowników by splądrować pokoje i skraść złotą biżuterię.
Detektywi pracujący nad wykryciem sprawców włamania ustalili, że z przestępstwem ma związek najprawdopodobniej trzech mężczyzn poruszających się białym Fiatem Tipo. Śledczy stworzyli też portret pamięciowy jednego z przestępców.
Mężczyzna ten miał około 170-175 cm wzrostu. Był krępej budowy ciała. Miał na sobie ciemną wełnianą czapkę, szarą bądź grafitową kurtkę typu wiatrówka, szare spodnie dresowe oraz ciemne obuwie sportowe. Warto także wspomnieć, że mężczyzna ten utyka na jedną nogę - ma lekką wadę chodu.
Policjanci proszą wszystkich mieszkańców, którzy rozpoznają mężczyznę na rysunku lub wiedzą gdzie może się znajdować o kontakt pod numerem 997.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek