Mężczyzny nie udało się uratować Fot. OSP Sulęcin

Mężczyzny nie udało się uratować

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielę w Sulęcinku doszło do tragicznego zdarzenia. Kierowca samochodu osobowego z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi, uderzył w opłotowanie i budynek. Mężczyzny nie udało się uratować.

Służby ratownicze zostały o zdarzeniu poinformowane tuż przed godziną 14:00. Osoba zgłaszająca stwierdziła, że samochód osobowy uderzył w mur i jest osoba poszkodowana.

Na miejscu okazało się, że 36-letni mieszkaniec gm. Krzykosy kierując samochodem marki mercedes e320 z nieustalonych przyczyn zjechał pojazdem na lewe pobocze drogi, uderzył w opłotowanie posesji wykonane z metalowej siatki, a następnie w ścianę budynku mieszkalnego. Pomimo działań podjętych przez przybyłych na miejsce ratowników medycznych mężczyzny nie udało się uratować.

W kolejnych działaniach brał już udział prokurator, lekarz medycyny sądowej i technik kryminalistyki. Czynności wyjaśniające prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Środzie. Zwłoki ofiary wypadku zostały na polecenie prokuratury zabezpieczone w poznańskim Zakładzie Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia badań sekcyjnych. Zabezpieczony również został samochód, którym teraz zajmie się biegły z dziedziny mechanoskopii.

W działaniach udział brały także dwa zastępy straży pożarnej z JRG w Środzie oraz jeden zastęp z OSP Sulęcin. Niedzielny wypadek był najtragiczniejszym do jakiego doszło w ostatnich dniach na drogach naszego powiatu. Poprzedni ze skutkiem śmiertelnym miał miejsce na DK 11 na wysokości Murzynówka 1 grudnia ubiegłego roku.

Mariusz

Miłośnik historii i kultury regionu. Interesuje się wszystkim, co jest związane z naszym powiatem:
polityką, kulturą, sprawami społecznymi, walorami przyrodniczymi a przede wszystkim historią i
architekturą. Zajmuje się sprawami mieszkańców gmin ościennych Gminy Środa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – m.duda@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Wąskotorówka z sygnalizacją?
Wyłączenia prądu w najbliższych dniach.
Długo trzeba było czekać
Kolegiata rośnie z dnia na dzień
Zostały wycięte drzewa. Dlaczego?