Środa: Zatrzymał złodzieja na gorącym uczynku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wielu mundurowych powtarza, że trybu „policjant na służbie” nie da się wyłączyć. Nawet, gdy ma wolne, jest na urlopie czy po pracy wraca do domu.

Jak poinformowała średzka policja, w czwartek 21 maja, mł. asp. Adam Tomaszewski z Komendy Powiatowej Policji w Środzie w dniu wolnym od służby podczas zakupów w jednym ze sklepów spożywczych, zauważył jak jeden z mężczyzn kradnie alkohol. Funkcjonariusz zatrzymał sklepowego złodzieja. Sprawcę wykroczenia ukarali grzywną mundurowi z prewencji.

- Dwa dni później inny z policjantów naszej jednostki, będąc w czasie wolnym od służby szybko zadziałał, gdy rozpoznał poszukiwanego. Powiadomił kolegów z jednostki, którzy zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie. Był on poszukiwany przez sąd i prokuraturę – dodaje asp. Edyta Kwietniewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Środzie.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 13 kwietnia
Koronawirus: Stan na dzień 12 kwietnia
Kapsuła czasu w Rumiejkach
Koronawirus: Stan na dzień 11 kwietnia
Akcja strażaków na Jeziorze Raczyńskim