Środa: Zostanie ukarany za pobicie nastolatka Komenda Powiatowa Policji w Środzie

Środa: Zostanie ukarany za pobicie nastolatka

Oceń ten artykuł
(1 głos)

29-latek został zatrzymany przez policjantów kryminalnych ze Środy. Powodem było uszkodzenie ciała 16-latka. Czyn był na tyle poważny, że nastolatek trafił do szpitala.

Jak informuje średzka policja, rodzice zgłosili policjantom, że ich 16-letniego syna ktoś pobił. Obrażenia ciała nastolatka były na tyle poważne, ze trafił on do szpitala. Do przestępstwa doszło 21 lutego w okolicy ul. Niedziałkowskiego. - W sprawę zaangażowali się dzielnicowi oraz śledczy z Wydziału Kryminalnego średzkiej komendy. Jak ustalili detektywi, w pociągu którym nastolatek wracał do domu zaczepił go mężczyzna. Doszło między nimi do utarczki słownej, której efektem było późniejsze „pobicie” młodego chłopaka - informuje asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie.

20 marca kryminalni zakończyli sprawę zatrzymaniem 29-letniego sprawcy w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił postawić zarzut mieszkańcowi Środy. Mężczyzna odpowie za spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu do 5 lat więzienia. O wysokości kary zadecyduje sąd.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 18 maja
Groził wysadzeniem mieszkania
Silny deszcz i możliwe burze
Koronawirus: Stan na dzień 17 maja
Koronawirus: Stan na dzień 16 maja