W wyniku niedzielnego wypadku zmarł 50-letni mężczyzna. W wyniku niedzielnego wypadku zmarł 50-letni mężczyzna. fot. OSP Krzykosy/ OSP Brodowo

Nie żyją 11-latka i 50-latek

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miniony weekend na drogach powiatu średzkiego należy zaliczyć do tragicznych. W ciągu zaledwie dwunastu godzin zginęły dwie osoby, a cztery zostały ranne.

W sobotę 11 sierpnia o godz. 23:10 na drodze krajowej nr 11 doszło do wypadku. W miejscowości Wolica Pusta Volkswagen Polo, podczas wyprzedzania, zderzył się czołowo z pojazdem marki BMW. W wyniku zderzenia ciężko ranne zostały trzy pasażerki VW Polo, żona i córki kierowcy, które zostały przewiezione do szpitala. W niedzielę rano Komenda Powiatowa Policji w Środzie podała, że najmłodsza z poszkodowanych, 11-letnia dziewczynka, zmarła w szpitalu, a stan pozostałych kobiet nadal jest ciężki.
Do kolejnego tragicznego w skutkach wypadku na „jedenastce” doszło zaledwie 8 godzin później. W niedzielę w Marianowie Brodowskim o godz. 7:10 zderzyły się dwa samochody osobowe marki Volkswagen Golf. 50-letni kierowca jednego z nich, obywatel Białorusi, poniósł śmierć. Kierowca i pasażerka drugiego pojazdu trafili do szpitala.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Planowane wyłączenia prądu.
Przygotujesz tytkę dla potrzebujących?
Czy w Brodowie będzie bezpieczniej?
Albo bez uprawnień, albo nietrzeźwi
Odpust ku czci patronki