Wydrukuj tę stronę

Śnieciska: Dziesięć ofert na nowe boisko

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dużym zainteresowaniem cieszył się pierwszy gminny przetarg w 2020 roku. Wiele wskazuje na to, że wykonawcę boiska wielofunkcyjnego w Śnieciskach uda się wybrać w pierwszym podejściu.

W ramach rewitalizacji obszarów zdegradowanych społecznie w Śnieciskach, wykonawca będzie zobowiązany do budowy boiska wielofunkcyjnego, utwardzenia wjazdu i miejsc postojowych, rozbiórki istniejących elementów boiska, wykonania podbudowy pod płytę boiska i terenu utwardzonego kostką pozbrukową, montażu wyposażenia boiska, odwodnienia, humusowania, obsiania trawą i opłotowania boiska.

Zaniemyscy urzędnicy na to zadanie przeznaczyli wstępnie 610 tys. zł. Pięć ofert przetargowych jest korzystniejszych niż przytoczony kosztorys. Najniższą ofertę złożyła firma Matejko Development z Poznania (480 187,70 zł). Nieco droższe propozycje przedstawili: Mardo-Sport z Puszczykowa (506 560 zł), Solid-Stet ze Szczecina (512 603,50 zł), Firma Robót Drogowych Krzysztof Kukulski ze Środy (515 640,75 zł) i Sodex z Suchego Lasu (516 090,25 zł).

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.