Śnieciska: Dziesięć ofert na nowe boisko

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dużym zainteresowaniem cieszył się pierwszy gminny przetarg w 2020 roku. Wiele wskazuje na to, że wykonawcę boiska wielofunkcyjnego w Śnieciskach uda się wybrać w pierwszym podejściu.

W ramach rewitalizacji obszarów zdegradowanych społecznie w Śnieciskach, wykonawca będzie zobowiązany do budowy boiska wielofunkcyjnego, utwardzenia wjazdu i miejsc postojowych, rozbiórki istniejących elementów boiska, wykonania podbudowy pod płytę boiska i terenu utwardzonego kostką pozbrukową, montażu wyposażenia boiska, odwodnienia, humusowania, obsiania trawą i opłotowania boiska.

Zaniemyscy urzędnicy na to zadanie przeznaczyli wstępnie 610 tys. zł. Pięć ofert przetargowych jest korzystniejszych niż przytoczony kosztorys. Najniższą ofertę złożyła firma Matejko Development z Poznania (480 187,70 zł). Nieco droższe propozycje przedstawili: Mardo-Sport z Puszczykowa (506 560 zł), Solid-Stet ze Szczecina (512 603,50 zł), Firma Robót Drogowych Krzysztof Kukulski ze Środy (515 640,75 zł) i Sodex z Suchego Lasu (516 090,25 zł).

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Uratujmy Fabiana! Pokonajmy glejaka!
Siew buraków pełną parą
Zamów wywóz szamba przez aplikację
Akademia Żeglarstwa rozpoczęła sezon
Kiedy nastąpi koniec budowy makiety?