Zaniemyśl: Mieli okazję do dobrej zabawy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Drugi Zaniemyski Bal Sportu przeszedł już do historii. W hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu bawiło się łącznie 300 osób. Impreza trwała do białego rana.

W sobotę 18 stycznia hala sportowa na jedną noc zamieniła się w piękną salę balową podczas Zaniemyskiego Bal Sportu. Impreza odbyła się po raz drugi i cieszyło się zainteresowaniem. Na parkiecie przy dźwiękach zespołu Pagost i braci Walewscy bawiło się 150 par.

Bal rozpoczął się punktualnie o 20:00. Otwarcie wydarzenia zostało uświetnione przez występ gimnastyczek ze Szkoły Gimnastyki Artystycznej Releve. Następnie przemówili wójt Krzysztof Urbas i dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Bartosz Godziewski.

Podczas balu odbyła się loteria fantowa, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na organizację półkolonii dla dzieci z gminy Zaniemyśl. Głównymi nagrodami były m.in. rower, indywidualnie wykonana komoda oraz voucher na wynajem Volkswagena Arteona na wybrany weekend. O tym, że zabawa była udana świadczy fakt, że trwała ona aż do 4:30.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek