Zaniemyśl: Coraz bliżej do festiwalu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nieco ponad dwa miesiące pozostały do drugiego Zaniemyskiego Dnia Podróżnika. W tym roku impreza potrwa dwa dni, a dokładnie będzie to w dniach 21-22 marca.

Podczas pierwszej edycji wydarzenie na scenie Gminnego Ośrodka Kultury zaprezentowało się łącznie aż dziesięciu prelegentów, którzy opowiadali m.in. o Naddniestrzu, Panamie czy Islandii. W tym roku w Zaniemyślu też zaprezentuje się kilku inspirujących podróżników, jednak ich nazwiska jak na razie są owiane tajemnicą. Współorganizatorem wydarzenia jest nasz redakcyjny kolega, Jędrzej Józefowicz.

- Pomysł nie zrodził się z dnia na dzień. Wiele razy, podczas słuchania różnych podróżników, marzyłem o tym, by też kiedyś tak występować i opowiadać o swoich przygodach. Umożliwiła mi to pielgrzymka do Santiago de Compostela. To właśnie po niej wielu ludzi było ciekawych naszej podróży – mówił Jędrzej w ubiegłorocznym wywiadzie dla Głosu Powiatu Średzkiego. O szczegółach marcowego wydarzenia już wkrótce poinformujemy na łamach naszego tygodnika.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek