Grzegorz Kruk służył w ochotniczej jednostce w Zaniemyślu. Grzegorz Kruk służył w ochotniczej jednostce w Zaniemyślu. OSP Zaniemyśl

Zaniemyśl: Nie żyje Grzegorz Kruk, wieloletni strażak

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nie żyje Grzegorz Kruk. Przez ponad 20 lat służył on w Ochotniczej Straży Pożarnej w Zaniemyślu.

- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 sierpnia odszedł na wieczną służbę Druh Grzegorz Kruk. Druh Grzegorz pełnił służbę w podziale bojowym w naszej jednostce od 1993 roku czynnie niosąc pomoc i ratunek dla potrzebujących. Należał również do Honorowego Klubu Krwiodawców PCK przy OSP Zaniemyśl - poinformowali strażacy z OSP Zaniemyśl.

- Pogrążonej w żalu rodzinie, najbliższym i wszystkim jednoczącym się w bólu i żałobie składamy wyrazy współczucia i głębokiego żalu. W imieniu wszystkich druhów strażaków pragniemy podziękować Ci dh Grzegorzu za Twoją działalność w naszych szeregach w OSP w Zaniemyślu i zapewnić Cię, że Twoja osoba zawsze pozostanie w naszej pamięci - dodali w komunikacie.

Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się mszą świętą w środę 14 sierpnia o godz. 12.00 w kościele pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca w Zaniemyślu.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek