Zawodniczki Tigera Zaniemyśl podczas ubiegłorocznego Arashi Cup w Legnicy. Zawodniczki Tigera Zaniemyśl podczas ubiegłorocznego Arashi Cup w Legnicy. Fb/Tiger Zaniemyśl

Aktywne pół roku Tigera

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zawodnicy sekcji karate Klubu Sportowego Tiger Zaniemyśl uczestniczą w zawodach od kilku do nawet kilkunastu razy w ciągu roku. Biorą także udział w corocznych obozach sportowych. Klub przedstawił już plan startów swoich podopiecznych w pierwszym półroczu 2019 roku.

Treningi karate, prowadzone przez Monikę Mydlarz w Zaniemyślu, rozpoczęły się w lutym 2008 roku. W klubie trenuje około 55-75 osób z terenu wsi i gminy Zaniemyśl. Są to dzieci i młodzież w wieku od 3 do 18 lat.
Tiger w minionym tygodniu opublikował już wykaz zawodów, w których jego zawodnicy planują brać udział w pierwszym półroczu 2019 roku. Kadra A 16 lutego powalczy w turnieju międzyklubowym w Mosinie. W dniach 23-24 luty weźmie udział w Grand Prix Słowacji w Bratysławie, 2 marca w Central Europe Open w Bydgoszczy, 15 marca w VII Grand Prix Tczewa, a 23 marca w Budokan Astromal w Lesznie. W weekend 23-24 marca zawodnicy udadzą się też na Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF Poznań/Mosina.
W kwietniu czekać ich będą: XV Harasuto Cup w Łodzi (6 kwietnia), MMM Suchy Las (16 kwietnia) i Mistrzostwa Polski Karate Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Swarzędzu (27 kwietnia). W maju udadzą się na dwie duże imprezy: 11 maja na Grand Prix Sopot Arawaza Cup i 18-19 maja na VI Central Poland Open w Pleszewie. Karatecy zakończą pierwsze półrocze Mistrzostwami Polski Shotokan w Zalasewie (8 czerwca) oraz letnim obozem w dniach 24 czerwca-3 lipca.
Już wkrótce zostanie zaprezentowany też terminarz zawodów kadry B.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek