Przegląd teatrów dziecięcych jest wieloletnią tradycją w Nowym Mieście Przegląd teatrów dziecięcych jest wieloletnią tradycją w Nowym Mieście GOK w Nowym Mieście

Przegląd teatrów

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zbliża się 18. edycja Przeglądu Teatrów Dziecięcych. Zostanie on zorganizowany we wtorek 26 marca od godz. 8:30 w GOK-u.

Podczas festiwalu zaprezentują się: Zespół Szkół im. J. H. Dąbrowskiego w Nowym Mieście, Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie, Szkoła Podstawowa w Murzynowie Leśnym, Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Boguszynie, Publiczne Przedszkole w Klęce i Szkoła Podstawowa w Klęce.

Festiwal rozpoczną młodzi aktorzy ze Środy o 8.30 przedstawieniem „Smerfy”. Później na scenie zaprezentują się dzieci z Murzynowa Kościelnego („Czerwony Kapturek”) i Nowego Miasta („Fet Frumos i dwanaście królewien). Po krótkiej przerwie o 10.40 przyjmie czas na kolejne spektakle w wykonaniu uczniów z Boguszyna („Bajka o kocie w butach”), podopiecznych przedszkola w Klęce („Koci świat”) i młodych aktorów ze szkoły w Klęce („Cudze chwalicie, swego nie znacie”).

Zakończenie jest planowane na 12.00. Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury wraz z Zespołem Szkół w Klęce.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 13 kwietnia
Koronawirus: Stan na dzień 12 kwietnia
Kapsuła czasu w Rumiejkach
Koronawirus: Stan na dzień 11 kwietnia
Akcja strażaków na Jeziorze Raczyńskim