Na rozgałęzieniu ulicy Kopczynowskiej i Kolejowej pojawiło się nowe oznakowanie i barierki ochronne. Teraz nie powinno już w tym miejscu dochodzić do niebezpiecznych zdarzeń.
Strażacy z Pięczkowa czekają na oficjalne przekazanie nowego wozu strażackiego. Tymczasem przed samymi świętami jednostka wzbogaciła się w instalację fotowoltaiczną. Wcześniej OSP otrzymało dofinansowanie na…
Dwa gminne projekty uzyskały dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Teraz od władz gminy zależy, czy będą chciały skorzystać z tych dotacji.
Niemal 384 tys. zł zaplanowano w przyszłorocznym budżecie na wydatki we wszystkich gminnych sołectwach. Nastąpi to oczywiście w ramach corocznie wydzielanego funduszu sołeckiego.
Osoby podejmujące decyzje administracyjne w gminie musiały złożyć, jak co roku, oświadczenia majątkowe. Sprawdzamy ilość zarobków oraz poziom oszczędności i długów na koniec 2019 r.
Panie zrzeszone w Kole Gospodyń Wiejskich „Od Nowa” z Sulęcinka są w trakcie realizacji projektu, która ma na celu znacząco zmienić otoczenie w pobliżu miejscowej…
To było właściwie nieuniknione. Rada gminy jednogłośnie ustaliła zwiększone stawki podatków od nieruchomości. Będą one obowiązywać mieszkańców gminy od stycznia 2021 r.
Wracamy do tematu braku kontynuacji remontu ul. Mostowej w Sulęcinku. Z naszą redakcją skontaktowali się mieszkańcy, którzy jednoznacznie zrzucają winę na obecny stan na wójta…

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Trochę się tego nazbierało
Piłkarski skaut. Opłacalny interes czy wolontariat?
Do 2022 roku powstanie 15 turbin wiatrowych!
Wąskotorówka z sygnalizacją?
Wyłączenia prądu w najbliższych dniach.