Anonimowy darczyńca wpłacił 62 tysiące złotych! Anonimowy darczyńca wpłacił 62 tysiące złotych!

62 tysiące złotych ratuje życie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jeden z darczyńców zdecydował się na wpłatę 62 tysięcy złotych dla Natanka Sobczaka. Wartość materialna jest bardzo duża, ale sama kwota praktycznie jest bezcenna dla życia dziecka, biorąc pod uwagę czas, jaki pozostał na uzbieranie potrzebnych pieniędzy.

10-miesięczny Natanek Sobczak z Zaniemyśla cierpi na złożoną wadę serca. Jedynym ratunkiem dla niego jest kosztowna operacja w jednej z genewskich klinik. Natanek wczoraj otrzymał szansę na dalsze życie, dzięki darczyńcom, którzy wpłacili pieniądze na jego operację za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. Kwota potrzebna na operację wynosi 1 milion 349 tysięcy złotych. Udało się ją uzbierać między innymi dzięki anonimowemu darczyńcy, który wpłacił 62 tysiące złotych. Losy zbiórki ważyły się do samego końca, gdyż termin jej zakończenia mijał 28 lutego. Tak naprawdę każdy dzień miał ogromne znaczenie, gdyż operacja powinna być przeprowadzona jak najwcześniej. Dzięki uzbieranej kwocie Natanek ma bardzo duże szanse na normalne życie. 

Mimo uzbierania potrzebnej kwoty są osoby, które cały czas wspierają finansowo Natanka: Natan Sobczak - zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 13 kwietnia
Koronawirus: Stan na dzień 12 kwietnia
Kapsuła czasu w Rumiejkach
Koronawirus: Stan na dzień 11 kwietnia
Akcja strażaków na Jeziorze Raczyńskim