Fot. zrzutka.pl Fot. zrzutka.pl

Wciąż potrzebna jest pomoc!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

U pani Ilony na początku 2019 roku zdiagnozowano nowotwór złośliwy piersi. Dziś kobieta jest po leczeniu, ale w trosce o swoje dalsze zdrowie i życie chciałaby potwierdzić, czy leczenie było skuteczne. Nie uda jej się to bez Twojej pomocy!

- Potrzebuję pieniędzy na zrobienie badania pet. Wykrywa ono już bardzo niewielkie zmiany nowotworowe, ale jest badaniem bardzo drogim. Podczas leczenia straciłam pracę i obecnie utrzymujemy się z pensji męża. Bardzo dziękuję za każdą wpłatę – apeluje pani Ilona na platformie zrzutka.pl.

Panią Ilonę można wesprzeć właśnie na zrzutce. Na dzień dzisiejszy udało się zebrać 2630 złotych, z 10 tysięcy niezbędnych do wykonania badania. Zbiórkę, która potrwa jeszcze 16 dni wsparło 58 osób. O pomoc apeluje także Koło Gospodyń Wiejskich z Lubonieczka.

- Kochani! Prosimy Was o pomoc! Ilona jest naszą gospodynią! Musi się udać – brzmi apel gospodyń, które w ostatnim czasie prowadziły zbiórkę pieniędzy dla swojej koleżanki, a w niedzielę, 6 grudnia przed świetlicą w Lubonieczku zorganizują między godziną 16:00 a 18:00 charytatywny kiermasz świąteczny. 

Nie zwlekaj! Wejdź na https://zrzutka.pl/898rgd  i zostaw po sobie ślad. 

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Piłkarski skaut. Opłacalny interes czy wolontariat?
Do 2022 roku powstanie 15 turbin wiatrowych!
Wąskotorówka z sygnalizacją?
Wyłączenia prądu w najbliższych dniach.
Długo trzeba było czekać