Bank Pekao

Powiat: Znaleziono ciało policjantki i jej syna

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Dzisiaj w lasach w powiecie średzkim znaleziono zwłoki 30-letniej policjantki i jej 9-letniego syna. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadzić Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.

Informację potwierdziła Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu. - Policjantka służyła w komisariacie policji w Kleszczewie. Dzisiaj rano nie zgłosiła się do służby. Został ogłoszony alarm i rozpoczęto jej poszukiwania - informuje podinsp. Iwona Liszczyńska z Zespołu Prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Funkcjonariuszka pracowała w policji od sześciu lat. Była wyróżniającą się policjantką i miała bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych. Co mogło być przyczyną jej śmierci?- Z informacji, które posiadamy wynika, że jej śmierć może mieć związek ze sprawami osobistymi - dodaje podinsp. Liszczyńska.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że zwłoki kobiety i syna znaleziono w pobliżu miejscowości Baba (gm. Krzykosy). Do sprawy powrócimy w kolejnym wydaniu Głosu Powiatu Średzkiego.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Potencjalny morderca w areszcie
Sprzedaż alkoholu w ubiegłym roku
Tą tragedią żyło tysiące średzian. Czy dziś jej życie może stać się przykładem świętości?
Wielki Post, czyli czas nawrócenia się
Henriquez na dłużej w Polonii!