Środa: Galanteria Skórzana z nową lokalizacją!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już w najbliższy piątek otwarcie nowego punktu Galanterii Skórzanej na pierwszym piętrze w Kupcu Średzkim w Środzie. Przez pierwsze dwa dni na klientów czekać będzie -15% rabatu na każdy z produktów. Dlaczego warto więc wybrać się w to miejsce na zakupy?

Po 1. jakość. Galanteria Skórzana oferuje produkty z prawdziwej skóry, które są trwałe, eleganckie i modne. Warto pójść na zakupy i wydać pieniądze raz, a dobrze i mieć przy tym pewność, że zakupiony produkt będzie służył latami. W ten sposób także oszczędzamy, bo danego produktu nie musimy kupować co chwilę, za każdym razem kiedy ulegnie zniszczeniu lub zużyciu.

Po 2. szeroki wybór. Galanteria i jej profesjonalna obsługa pomogą w wyborze odpowiedniego produktu zarówno dla niej, jak i dla niego. Sklep w swojej szerokiej ofercie posiada portfele w różnych kolorach, odcieniach i wzorach, paski, torebki dla kobiet oraz mężczyzn, torby do laptopów, parasole, etui do okularów, dokumentów, długopisów, kluczy. W tym miejscu w zależności od potrzeb każdy znajdzie coś dla siebie. Od prostych i stonowanych wzorów, po bardziej ekstrawagancje i szalone.

Po 3. gwarancja. Każdy z produktów posiada dwuletnią gwarancję. Zniszczony parasol? Masz dosyć ciągłych napraw? Wybierając Galanterię Skórzaną możesz przestać się martwić. W przypadku, gdy zakupisz parasol w Galanterii z ukrytą wadą producenta, sklep wymienia parasol na nowy. Podobnie z innymi produktami. W grę nie wchodzą jedynie parasole foliowe.

Po 4. eko wybór. W Galanterii Skórzanej znajdą coś dla siebie również klienci, którzy uważają skórzane rzeczy za wykorzystywanie zwierząt. Sklep oferuje portfele i nie tylko z eko skóry. Dostępne są także paski w różnych rozmiarach dla mężczyzn i kobiet oraz torby materiałowe.

Po 5. wspieramy polskich producentów. Galanteria Skórzana bazuje w większości na polskich producentach, dlatego robiąc w niej zakupy przyczyniamy się do wspierania polskich przedsiębiorców.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Największy dobowy przyrost zakażeń od początku pandemii
Koronawirus: Od północy cmentarze są zamknięte. Co jeszcze nas czeka?
Środa: Zmiany w organizacji ruchu
Premiera nowego spektaklu w przyszłym roku?
Koronawirus: Stan na dzień 30 października