Powiat: Trzy najpiękniejsze, czyli kandydatki do tytułu miss [zdjęcia]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W ten weekend miały rywalizować o tytuł Miss Województwa Wielkopolskiego. Ze względu na pandemię koronawirusa nadal nie wiadomo, kiedy zostanie rozstrzygnięta ta rywalizacja. Przedstawiamy trzy kandydatki z powiatu średzkiego.

Martyna Zimmer

Jeziory Wielkie / 173 cm / 20 lat

Martyna studiuje na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jest na drugim roku pedagogiki (specjalność edukacja elementarna i nauczanie dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim). Jej pasje to: aktywność fizyczna, psychologia i foto-modeling.- Wzięłam udział w wyborach miss ponieważ zawsze było to moim marzeniem. Odkąd pamiętam oglądałam z mamą konkursy Miss i zawsze chciałam się w takim sprawdzić. Poza tym jest to szansa na świetną przygodę i poznanie wielu nowych osób – wspomina Martyna.

Inspirują ją przede wszystkim osoby, które dążą do postawionych sobie celów, nawet pomimo wielu niepowodzeń. - Często by osiągnąć swój cel muszą pokonać też własne słabości i ograniczenia. Ostatnio bardzo zainspirowała mnie Grupa Teatralna "Jest jak Jest" składająca się z osób z różnymi postaciami niepełnosprawności, na której spektaklu "Jestem" miałam ostatnio przyjemność uczestniczyć – dodaje kandydatka na miss. Jej największym marzeniem jest mieć szczęśliwą rodzinę i pracę, do której będzie wstawać z radością oraz dobrych ludzi wokół siebie.

Joanna Wiechcińska

Chocicza / 171 cm / 18 lat

Joanna na co dzień uczy się w Liceum Ogólnokształcącym o profilu wojskowym w Jarocinie. Jej pasją jest sport, a konkretnie jazda konna czy też bieganie. - Wzięłam udział w wyborach Miss Nastolatek, ponieważ interesuję się modelingiem. Uwielbiam stać przed obiektywem, sprawia mi to przyjemność. Radość sprawia mi to, gdy wychodzę na scenę i mogę pokazać siebie oraz dzielić się swoją energią i uśmiechem z innymi – wspomina kandydatka na miss.

Postaciami, którymi się inspiruje są Karolina Pisarek i Romee Strijd. - Uważam, że są one godne naśladowania. Każda z nich ma swoją własną historię, pokonały one długą drogę by być tak wysoko jak teraz i dalej walczyć o swoje marzenia. W ten sposób pokazują one, że jeżeli człowiek robi w życiu coś co kocha to może osiągnąć wiele, dlatego nigdy nie należy się poddawać – dodaje Joanna. Jej największym marzeniem jest praca jako modelka w agencji i wystąpienie w konkursie Miss Polski Nastolatek ze względu na przeżycia, jak i doświadczenie, które można nabyć w tym przedsięwzięciu. Joanna w 2019 r. została II Wielkopolską Wicemiss Nastolatek.

Zuzanna Orwat

Klęka / 168 cm / 18 lat

Zuzanna jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie na profilu lingwistycznym. Jej zainteresowania to modeling, moda i sport. - Wzięłam udział w wyborach Miss Nastolatek, ponieważ przekonali mnie do tego moi przyjaciele, którzy są ze mną do tej pory i ogromnie mi kibicują. Jestem im za to bardzo wdzięczna, ponieważ dzięki temu poznałam wielu wspaniałych ludzi i zyskałam większą pewność siebie – mówi kandydatka na miss.

Inspiruje ją właściwie wszystko, co pojawia się wokół. - Warto czerpać inspiracje z najmniejszych rzeczy, które na pierwszy rzut oka nie wydają się tak ważne. Dla mnie są to historie różnych ciekawych osób, fotografia, która ukazuje niesamowite emocje, muzyka, uśmiech oraz po prostu pozytywne nastawienie do życia i spełnienie innych ludzi – wspomina Zuzanna. Jej największym marzeniem jest bycie szczęśliwą i spełnioną. Tak, aby również podróżować po świecie ze swoją cudowną rodziną. - Przez życie chcę przejść tak, abym została pozytywnie zapamiętana oraz chciałabym, aby świat został pozbawiony chorób i agresji – dodaje.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Planowane wyłączenia prądu.
Przygotujesz tytkę dla potrzebujących?
Czy w Brodowie będzie bezpieczniej?
Albo bez uprawnień, albo nietrzeźwi
Odpust ku czci patronki