Wydrukuj tę stronę

Środa: Wesprzyj szpital w walce z koronawirusem

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Rusza zbiórka pieniędzy dla średzkiego szpitala na walkę z koronawirusem. Potrzeba też pampersów i pieluchomajtek dla dorosłych.

Epidemia wirusa Covid 19 zwanego koronawirusem rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie. Szpitale w Polsce potrzebują najbardziej materiałów ochrony osobistej. Szpital Średzki Serca Jezusowego potrzebuje pieniędzy m.in.: na maski, kombinezony, przyłbice oraz środki dezynfekcyjne, w tym do zamgławiania. Koszt zakupu niezbędnego sprzętu to około 30 tys. zł.
Dlatego, w porozumieniu z prezesem szpitala Pawłem Dopierałą, uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na portalu https://zrzutka.pl/68aekv

Liczymy, że mieszkańcy Środy Wielkopolskiej oraz powiatu średzkiego okażą wielkie serca. Ponadto władze szpitala proszą o pampersy i pieluchomajtki dla DOROSŁYCH oraz chusteczki mokre (z dezynfekcją i/lub bez). Te artykuły bardzo prosimy o pozostawienie przed Waszymi domami. W piątek od godziny 12:00 będziemy odbierać. Prosimy, aby na nr 576 994 934 do czwartku wysyłać (TYLKO SMS) Wasze adresy, gdzie możemy podjechać po potrzebne artykuły.

Tomasz

Dziennikarz z prawie 20-letnim doświadczeniem. Pracował w „Gazecie Poznańskiej”, „Obserwatorze Wrzesińskim”. Przez prawie 10 lat był zastępcą redaktora naczelnego „Wiadomości Wrzesińskich”, był też dziennikarzem „Gazety Radio Września” oraz Radia Września.

Były radny, dlatego szczególnie interesuje go polityka oraz samorząd.