Środa: Nastolatek zginął na jedenastce Komenda Powiatowa PSP w Środzie

Środa: Nastolatek zginął na jedenastce

Oceń ten artykuł
(13 głosów)

We wtorek 4 lutego po godz. 21:30 doszło do poważnego wypadku na krajowej jedenastce w Środzie. Nie żyje 18-letni kierowca samochodu osobowego.

- Kierujący renault clio wyjeżdżał z ulicy Brodowskiej i uderzył w samochód ciężarowy, którzy przemieszczał się z Jarocina w stronę Poznania - poinformowała asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowa średzkiej policji.

Nie żyje 18-letni kierowca osobówki. Z kolei pasażer tego pojazdu znajduje się w ciężkim stanie w jednym z poznańskich szpitali. - Wczoraj w godzinach wieczornych zginął w wypadku samochodowym nasz uczeń Adam. Jego brat Kuba walczy o życie w szpitalu. Modlimy się o to by tę walkę wygrał! Was też bardzo prosimy o modlitwę w intencji ich obu i składamy szczere kondolencje rodzinie - czytamy na facebookowym profilu Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie.

Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń i w momencie zdarzenia był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy strażaków ze Środy, a także po jednym zastępie z OSP Środa i OSP Brodowo. Droga krajowa nr 11 była zablokowana do godz. 01:40. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Środzie.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 19 października
Szpital jednoimienny w Środzie?
Zmarł ks. Marian Derkaczewski
Hokej na trawie: Mistrzostwo Polski w 1976 roku
Koronawirus: Najwyższy dobowy przyrost zakażeń w powiecie