Zaniemyśl: Jakub Kośmider zauroczył jurorów

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

12-letni Jakub Kośmider z Zaniemyśla wystąpił w przesłuchaniach w ciemno do programu The Voice Kids emitowanego w telewizyjnej Dwójce.

Kuba podczas przesłuchania w ciemno zaprezentował utwór Skaldów zatytułowany „Wierniejsza od marzenia”. Głównym celem było oczywiście odwrócenie jednego z fotelów jurorów, w których zasiadali Cleo, Thomson i Baron z zespołu Afromental i Dawid Kwiatkowski. Ten ostatni już po kilkunastu sekund odwrócił swój fotel, co oznaczało, że chce mieć Kubę w swojej drużynie.

Gdy już wydawało się, że będzie on jedynym takim jurorem przy tym występ, swój fotel niemal w ostatniej chwili odwrócili Thomson i Baron. Nie odwróciła się jedynie Cleo, choć prawie do samego końca występowała nie wiedziała, jak się zachować. Wokalistka mogła żałować, bo Kuba przyznał, że chciał znaleźć się w jej drużynie. Mając jednak do wyboru Dawida Kwiatkowskiego oraz Thomsona i Barona wybrał chłopaków z grupy Afromental. Kuba już wkrótce wystąpi w tzw. bitwach, gdzie o przejście do dalszego etapu będzie musiał rywalizować z kimś z drużyny.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek