Powiat: Umowy na fotowoltaikę czekają na podpisanie Fot. Shutterstock

Powiat: Umowy na fotowoltaikę czekają na podpisanie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Starostwo Powiatowe informuje o terminach, w których mieszkańcy zakwalifikowani do instalacji systemów odnawialnych źródeł energii mogą podpisać umowy.

Podpisanie umów będzie odbywać się według określonego harmonogramu: 5-6 września (gmina Dominowo), 6-9 września (gmina Krzykosy), 10-12 września (gmina Zaniemyśl), 11-13 września (gmina Nowe Miasto) i 16-20 (gmina Środa). Tutaj będzie obowiązywał szczegółowy plan. W poniedziałek 16 września przyjdzie czas na mieszkańców, których nazwiska rozpoczynają się od litery A, a kończą na literze F. Dzień później – nazwiska od G do K. Następny dzień, czyli środa 18 września, to nazwiska od K do N. W kolejnym dniu – nazwiska od O do S. W piątek 20 września – mieszkańcy z nazwiskami od S do Z.

Wszystkie osoby, które chcą zawrzeć umowę, są zaproszone w zaplanowanym terminie do Starostwa Powiatowego (pokój nr 131 – Wydział Środowiska i Rolnictwa) w poniedziałki (godz. 08.00-16.00), wtorki i czwartki (godz. 07.00-16.00), środy i piątki (godz. 07.00-15.00).

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek