Po trzech dniach poszukiwań udało się odnaleźć mężczyznę. Po trzech dniach poszukiwań udało się odnaleźć mężczyznę. www.srem.naszemiasto.pl

Śrem: Wypożyczył deskę i utonął w jeziorze

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

We wtorek 25 czerwca o godzinie 13.37, dyżurny śremskiej policji został powiadomiony o tym, że ktoś topi się w Jeziorze Grzymisławskim w Śremie.

Na miejsce udali się policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, a następnie też dzielnicowi i kryminalni. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec gminy Zaniemyśl wypożyczył z wypożyczalni deskę typu SUP i wypłynął na jezioro. W pewnym momencie, będąc na akwenie, przewrócił się i wpadł do wody. Widziały to osoby pływające rowerem wodnym, które wezwały pomoc i próbowały dopłynąć do tonącego. Zdążył on jednak zniknąć w wodzie.

Przez trzy dni trwały poszukiwania mężczyzny. Jak informuje portal srem.naszemiasto.pl powołując się na agencję TVN, dzisiaj (w czwartek 27 czerwca), pod koniec trzeciego dnia akcji poszukiwawczej strażakom oraz nurkom udało się zlokalizować ciało 25-letniego mężczyzny, który zaginął na jeziorze. Ciało przetransportowano do brzegu, gdzie stwierdzony został zgon mężczyzny. Okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia badają policjanci wydziału kryminalnego śremskiej komendy policji.

Więcej o tym zdarzeniu napiszemy w najbliższym wydaniu „Głosu Powiatu Średzkiego”.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Uratujmy Fabiana! Pokonajmy glejaka!
Siew buraków pełną parą
Zamów wywóz szamba przez aplikację
Akademia Żeglarstwa rozpoczęła sezon
Kiedy nastąpi koniec budowy makiety?