Wydrukuj tę stronę
Mieszkanki powiatu średzkiego podczas półfinału w Poznaniu. Mieszkanki powiatu średzkiego podczas półfinału w Poznaniu. Fb Wielkopolska Miss/Roger Gorączniak

Finał Wielkopolskiej Miss z przedstawicielkami powiatu średzkiego

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W ćwierćfinale konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019 trzy średzianki awansowały do kolejnego etapu. 26 kwietnia w poznańskim Novotel Centrum wyłoniono finalistki konkursu piękności. Czy któraś z przedstawicielek naszego powiatu zakwalifikowała się do walki o koronę?

Wielki finał konkursu odbędzie się 22 czerwca w Blow Up Hall 5050 Hotel, w Starym Browarze w Poznaniu. Głosami oddanymi przez Facebooka, „lajkami” na Instagramie, SMS-ami oraz decyzją jury awansowały do niego dwie dziewczyny z powiatu średzkiego. Będą to kandydatki do tytułu Miss Wielkopolski Nastolatek 2019 - 17-letnie: Amelia Kajdan z Sulęcinka (nr 59) i Joanna Wiechcińska z Chociczy (nr 77).
Wśród 50 dorosłych półfinalistek wystąpiła również średzianka Gabriela Mierzwa. Niestety nie dostała się do ścisłego finału.

Więcej o finalistkach z naszego powiatu już w kolejnym wydaniu GPŚ 8 maja.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl