Mieszkanki powiatu średzkiego podczas półfinału w Poznaniu. Mieszkanki powiatu średzkiego podczas półfinału w Poznaniu. Fb Wielkopolska Miss/Roger Gorączniak

Finał Wielkopolskiej Miss z przedstawicielkami powiatu średzkiego

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W ćwierćfinale konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019 trzy średzianki awansowały do kolejnego etapu. 26 kwietnia w poznańskim Novotel Centrum wyłoniono finalistki konkursu piękności. Czy któraś z przedstawicielek naszego powiatu zakwalifikowała się do walki o koronę?

Wielki finał konkursu odbędzie się 22 czerwca w Blow Up Hall 5050 Hotel, w Starym Browarze w Poznaniu. Głosami oddanymi przez Facebooka, „lajkami” na Instagramie, SMS-ami oraz decyzją jury awansowały do niego dwie dziewczyny z powiatu średzkiego. Będą to kandydatki do tytułu Miss Wielkopolski Nastolatek 2019 - 17-letnie: Amelia Kajdan z Sulęcinka (nr 59) i Joanna Wiechcińska z Chociczy (nr 77).
Wśród 50 dorosłych półfinalistek wystąpiła również średzianka Gabriela Mierzwa. Niestety nie dostała się do ścisłego finału.

Więcej o finalistkach z naszego powiatu już w kolejnym wydaniu GPŚ 8 maja.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Uratujmy Fabiana! Pokonajmy glejaka!
Siew buraków pełną parą
Zamów wywóz szamba przez aplikację
Akademia Żeglarstwa rozpoczęła sezon
Kiedy nastąpi koniec budowy makiety?