Nowy przetarg na SUW w Murzynowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zakład Usług Komunalnych w Dominowie ogłosił nowy przetarg na stację uzdatniania wody w Murzynowie Kościelnym. Firma, która wygrała poprzednio, wycofała się z realizacji.

Najkorzystniejszą ofertę podczas ostatecznych negocjacji do poprzedniego przetargu złożyła firma P.P.U. PRO-MET H. Kobusiński, z siedzibą w Koźminie. Wartość złożonej oferty przed rozpoczęciem negocjacji wynosiła 1.725.829,59 złotych. Ostateczna kwota zamówienia po negocjacjach została ustalona na 1.623.600,00 złotych.

Oferta okazała się najkorzystniejsza, przez pryzmat ustalonych warunków, jakimi była cena oraz termin gwarancji i rękojmi za wady na wykonanych robotach budowlanych.  Po wygranym przetargu, PRO-MET wycofał się jednak z realizacji inwestycji. Wykonania prac nie podjęły się także dwie pozostałe firmy, które brały udział w przetargu.

Inwestycja, która jest objęta przetargiem, polega na przebudowie stacji uzdatniania wody wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. W ramach przebudowy ma zostać dokonana rozbiórka istniejących budynków stacji, zbiornika wód popłucznych oraz ogrodzenia. W ich miejsce ma powstać budynek jednokondygnacyjny oraz dwa zbiorniki retencyjne o pojemności 100 metrów sześciennych każdy. Powstaną również nowe powierzchnie utwardzone oraz ogrodzenie.

Oferty do nowego przetargu należy składać do dnia 15 kwietnia. Każda z nich musi posiadać zabezpieczenie w postaci wpłaconego wadium w wysokości 25 tysięcy złotych oraz spełniać wymagania, dotyczące m.in. doświadczenia w tego typu pracach. 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 18 maja
Groził wysadzeniem mieszkania
Silny deszcz i możliwe burze
Koronawirus: Stan na dzień 17 maja
Koronawirus: Stan na dzień 16 maja