Bank Pekao

Giecz: Zdobywali wiedzę o zwierzętach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Październik w szkole podstawowej w Gieczu poświęcony był zwierzętom. Odbyło się wiele zajęć, podczas których uczniowie dzielili się swoją wiedzą na temat opieki nad zwierzętami.

W kilku ostatnich tygodniach w szkole pojawiły się różne zwierzęta, m.in. króliki. Ponadto klasa szósta przedstawiła swoich podopiecznych podczas zajęć online. Na podsumowanie zostały przygotowane plakaty ze zdjęciami zwierząt domowych należących do uczniów i pracowników szkoły.

W ramach miesiąca dla zwierząt w szkole zorganizowano również zbiórkę karmy dla schroniska, a także tematyczny konkurs czytelniczy. W grupie młodszej – klasy I-III – konkurs odbył się w szkole. Zwyciężyła Nina Durska z klasy III. Klasy IV- VI wzięły udział w konkursie online. W tej grupie zwyciężył Artur Krzysztofiak z klasy IV przed Pawłem Suchorskim i Patrycją Nowak z klasy VI. Nagrody i dyplomy w grupie młodszej zostały już wręczone, a grupa starsza otrzyma je po powrocie do szkoły.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Potencjalny morderca w areszcie
Sprzedaż alkoholu w ubiegłym roku
Tą tragedią żyło tysiące średzian. Czy dziś jej życie może stać się przykładem świętości?
Wielki Post, czyli czas nawrócenia się
Henriquez na dłużej w Polonii!