Dominowo: Poprawi się stan powiatowej drogi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Starostwo Powiatowe szuka wykonawcy na realizację zadania „Przebudowa drogi powiatowej nr 3662P Środa Wielkopolska – Nekla na odcinku Bagrowo-Gablin”.

Przypomnijmy, że to zadanie będzie dofinansowane z budżetu państwa, a dokładnie z Funduszu Dróg Samorządowych. - Zakres zadania obejmuje przebudowę odcinka istniejącej jezdni drogi poprzez jej poszerzenie, poprawę profilu podłużnego i poprzecznego i budowę zatok autobusowych wraz z chodnikiem – czytamy we fragmencie ogłoszonego postępowania przetargowego.

Oferty można składać do Starostwa Powiatowego do poniedziałku 1 czerwca. Dodajmy, że wcześniej Zarząd Powiatu nie zgodził się, aby tę inwestycję realizowało Powiatowe Centrum Inwestycji. Powiatowa spółka, jeśli chce otrzymać zlecenie, musi wystartować w przetargu.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koszuty: Zablokowana jedenastka! Rolnicy nie ustępują
Koronawirus: Tak źle jeszcze nie było
Zapal znicz pamięci
Koronawirus: Stan na dzień 20 października
Koronawirus: Stan na dzień 19 października