Konsultacje podczas treningu Konsultacje podczas treningu Fot. Klub „36 minut”

W 36 minut zbudujesz z nami formę! Tak to możliwe!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Wszystko za sprawą „36 MINUT Środa Wlkp.” czyli butikowego klubu fitness, który oferuje system oparty na efektywnej i skutecznej technologii MILON. Pozwala on w szybki sposób uzyskać wysoką formę. Wystarczą 2-3 treningi w tygodniu. Każdy z nich trwa jedynie 36 minut.

Opieka profesjonalnych trenerów oraz fizjoterapeutów sprawia, że oferta klubu jest idealna dla osób rozpoczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Technologia MILON zapewnia także najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego używana jest do celów medycznych. Z tego względu zajęcia w klubie „36 MINUT” polecane są także seniorom.

Wszystkie opisywane zalety zawdzięczamy nowoczesnej technologii. Inteligentne maszyny rozpoznają osobę - po wsunięciu karty magnetycznej automatycznie dostosowują obciążenie i zakres możliwego ruchu, a także parametry: wysokość siedziska i kąty nachylenia. Karta zapamiętuje także poziom obciążeń, jaki jest adekwatny w danym momencie dla ćwiczącego. W każdej chwili możesz za jej pomocą sprawdzić swoje postępy.

Do treningów wykorzystywany jest system, który w idealny sposób łączy zalety ćwiczeń siłowych oraz cardio.

Wszystko po to, aby trening był jak najbardziej efektywny i bezpieczny.

Warto podkreślić, że koncepcja treningu 36 MINUT nie jest zwykłym treningiem, lecz w rzeczywistości „treningiem personalnym” z nadzorem trenera/fizjoterapeuty, który jest obecny w obwodzie i na bieżąco monitoruje poprawność ćwiczeń. Trenerzy w klubach 36 MINUT zapewniają profesjonalną pomoc na każdym etapie treningu.

Proponowany przez Klub trening poprawia kondycję i wzmacnia całe ciało. W połączeniu ze zdrowymi nawykami żywieniowymi pomaga w zmianie sylwetki. Ćwicząc kilka razy po 36 minut tygodniowo zadbasz o swoje zdrowie oraz sprawność. Pozbędziesz się zadyszki, a Twoje mięśnie staną się silne i mocne. Miną dokuczliwe bóle pleców, a Twoje ciało zyska witalność i energię do codziennych zmagań. Podsumowując trening w 36 MINUT sprawi, że uśmiech i pozytywna energia zagości w Twoim życiu.

Nie tylko ćwiczenia

Po ukończonym treningu Klubowicze mogą się napić kawy w strefie relaksu, a kameralność i atmosfera klubu przyciąga nawet tych, którzy twierdzili, że nie lubią ćwiczyć.
Zapraszamy na pierwszy darmowy trening wprowadzający.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 18 maja
Groził wysadzeniem mieszkania
Silny deszcz i możliwe burze
Koronawirus: Stan na dzień 17 maja
Koronawirus: Stan na dzień 16 maja